MPX1D1264L100 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 500
Gegevensblad
10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 12.2 A 16,1mOhm max. Niet-standaard
KEMET METCOM MPX Power Inductors | Digi-Key Daily
Metal Composite (METCOM) Commercial Grade Power Inductors
MPX1D1264L100
Productnummer DigiKey
399-MPX1D1264L100TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-MPX1D1264L100CT-ND - Cut Tape (CT)
399-MPX1D1264L100DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPX1D1264L100
Beschrijving
FIXED IND 10UH 12.2A 16.1 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPX1D1264L100 Modellen
DC-weerstand (DCR)
16,1mOhm max.
Serie
Frequentie - zelfresonerend
8,5MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,520" L x 0,492" B (13,20mm x 12,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,252" (6,40mm)
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Stroom - verzadiging
14A