T520D227M010ATE025
Productnummer DigiKey
399-4046-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-4046-1-ND - Cut Tape (CT)
399-4046-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T520D227M010ATE025
Beschrijving
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 10 V 2917 (7343 metrisch) 25mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modellen
T520D227M010ATE025 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
220 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,122" (3,10mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D
Spanning - nominaal
10 V
ESR (equivalente serieweerstand)
25mOhm @ 100kHz