APHHS1005SECK
Productnummer DigiKey
754-1103-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-1103-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1103-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APHHS1005SECK
Beschrijving
LED ORANGE CLEAR CHIP SMD
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Oranje 601nm Led-indicatie - Discreet 2,1V 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APHHS1005SECK Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,1V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
120°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Configuratie
Standard
Golflengte - piek
610nm
Kleur lens
Kleurloos
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Transparrantie lens
Helder
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Hoogte (max.)
0,60mm
Grootte lens
0,80mm x 0,50mm