APHHS1005SYCK
Productnummer DigiKey
754-1105-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-1105-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1105-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APHHS1005SYCK
Beschrijving
LED YELLOW CLEAR CHIP SMD
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geel 590nm Led-indicatie - Discreet 2V 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APHHS1005SYCK Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
120°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Configuratie
Standard
Golflengte - piek
590nm
Kleur lens
Kleurloos
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Transparrantie lens
Helder
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Hoogte (max.)
0,60mm
Grootte lens
0,80mm x 0,50mm