CLVC1G175MDCKREP
Productnummer DigiKey
296-22111-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-22111-1-ND - Cut Tape (CT)
296-22111-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CLVC1G175MDCKREP
Beschrijving
IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT SC70-6
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Flip-flop schakelingen 1 Element D-type 1 Bit Positieve rand 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CLVC1G175MDCKREP Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
5ns @ 5V, 50pF
Fabrikant
Texas Instruments
Triggertype
Positieve rand
Serie
Stroom - uitgang hoog, laag
32mA, 32mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Stroom - rust (Iq)
10 µA
Functie
Reset
Ingangscapaciteit
3 pF
Type
D-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TA)
Type uitvoer
Niet geïnverteerd
Type montage
Opbouwmontage
Aantal elementen
1
Apparaatpakket leverancier
SC-70-6
Aantal bits per element
1
Verpakking / doos
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Klokfrequentie
175 MHz