APT1608CGCK
Productnummer DigiKey
754-1116-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-1116-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1116-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT1608CGCK
Beschrijving
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen 570nm Led-indicatie - Discreet 2,1V 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APT1608CGCK Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,1V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
120°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Configuratie
Standard
Golflengte - piek
574nm
Kleur lens
Kleurloos
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Transparrantie lens
Helder
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Hoogte (max.)
0,75mm
Grootte lens
1,20mm x 0,80mm