APT1608SYCK
Productnummer DigiKey
754-1124-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-1124-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1124-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT1608SYCK
Beschrijving
LED YELLOW CLEAR CHIP SMD
Gedetailleerde beschrijving
Geel 590nm Led-indicatie - Discreet 2V 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
APT1608SYCK Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Golflengte - piek
590nm
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Hoogte (max.)
0,75mm
Grootte lens
1,20mm x 0,80mm