APT1608LSECK/J4-PRV
Productnummer DigiKey
754-1931-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-1931-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1931-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT1608LSECK/J4-PRV
Beschrijving
LED ORANGE CLEAR 2SMD
Gedetailleerde beschrijving
Oranje 605nm Led-indicatie - Discreet 1,8V 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
APT1608LSECK/J4-PRV Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,8V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Serie
Golflengte - piek
611nm
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-waarde
Hoogte (max.)
0,75mm
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Basisproductnummer
Grootte lens
1,10mm x 0,80mm