APT1608LVBC/D
Productnummer DigiKey
754-1933-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-1933-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1933-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT1608LVBC/D
Beschrijving
LED BLUE CLEAR 2SMD
Gedetailleerde beschrijving
Blue 470nm Led-indicatie - Discreet 2,65V 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
APT1608LVBC/D Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,65V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Serie
Golflengte - piek
465nm
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-waarde
Hoogte (max.)
0,75mm
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Basisproductnummer
Grootte lens
1,10mm x 0,80mm