APTD1608LCGCK
Productnummer DigiKey
754-2037-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-2037-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2037-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APTD1608LCGCK
Beschrijving
LED GREEN CLEAR 1608 SMD
Gedetailleerde beschrijving
Groen 570nm Led-indicatie - Discreet 1,9V 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
APTD1608LCGCK Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,9V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Golflengte - piek
574nm
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Hoogte (max.)
1,10mm
Grootte lens
0,70mm dia