APTD1608LSYCK is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Kingbright
Op voorraad: 7.576
Gegevensblad
Geel 590nm Led-indicatie - Discreet 1,85V 0603 (1608 metrisch)
APTD1608LSYCK
Productnummer DigiKey
754-2039-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-2039-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2039-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APTD1608LSYCK
Beschrijving
LED YELLOW CLEAR 1608 SMD
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APTD1608LSYCK Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,85V
Fabr.
Stroom - test
2mA
Golflengte - piek
590nm
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Hoogte (max.)
1,10mm
Grootte lens
0,70mm dia