02011J0R3ZBSTR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 02011J0R3ZBSTR |
Beschrijving | CAP THIN FILM 0.3PF 100V 0201 |
Standaard levertijd fabrikant | 14 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 0.3 pF Dunne filmcondensators 100 V 0201 (0603 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Spanning - nominaal 100 V |
Fabrikant KYOCERA AVX | Type montage Opbouwmontage |
Serie | Verpakking / doos 0201 (0603 metrisch) |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Functies RF, hoog Q, laag verlies |
Capaciteit 0.3 pF | Grootte / afmetingen 0,024" L x 0,013" B (0,60mm x 0,33mm) |
Tolerantie ±0,01pF | Hoogte - geplaatst (max.) 0,011" (0,28mm) |