CB017C0102JBA is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
KYOCERA AVX
Op voorraad: 3.500
Gegevensblad
1000 pF Filmcondensators 16V 25V Polyester, polyethyleennaftalaat (PEN), gemetalliseerd - Gestapeld 1206 (3216 metrisch)
CB017C0102JBA
Productnummer DigiKey
CB017C0102JBA-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CB017C0102JBA
Beschrijving
CAP FILM 1000PF 5% 25VDC 1206
Standaard levertijd fabrikant
38 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CB017C0102JBA Modellen
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,045" (1,15mm)
Tolerantie
±5%
Aansluiting
Soldeerblokken
Nominale spanning - AC
16V
Toepassingen
General Purpose
Nominale spanning - DC
25V