Afbeelding van FFG.1B.308.CLAD52Z is niet beschikbaar
FFG.1B.308.CLAD52Z
Productnummer DigiKey
FFG.1B.308.CLAD52Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FFG.1B.308.CLAD52Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
8 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Aantal posities
8
Nominale stroom (A)
5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
308
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C