PHG.1B.308.CLLD52Z
Productnummer DigiKey
1124-1429-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHG.1B.308.CLLD52Z
Beschrijving
CONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Soldeerhuls
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PHG.1B.308.CLLD52Z Modellen
Categorie
Afwerking contact - mating
Goud
Fabr.
Kleur
Zilver
Serie
Bescherming tegen binnendringen
IP50 - beschermd tegen stof
Verpakking
Bulk
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Status onderdeel
Actief
Functies
Omhulsel
Type aansluiting
Afscherming
Aantal posities
8
Nominale stroom (A)
5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
308
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C