FGG.1B.308.CLAD52
Productnummer DigiKey
FGG.1B.308.CLAD52-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.1B.308.CLAD52
Beschrijving
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
8 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.1B.308.CLAD52 Modellen
Aantal posities
8
Nominale stroom (A)
5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
308
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C