FGG.0B.303.CLAD52
Productnummer DigiKey
FGG.0B.303.CLAD52-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.303.CLAD52
Beschrijving
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.0B.303.CLAD52 Modellen
Aantal posities
3
Nominale stroom (A)
8A
Grootte omhulsel - inzetstuk
303
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C