PHG.0B.303.CLLD52
Productnummer DigiKey
PHG.0B.303.CLLD52-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHG.0B.303.CLLD52
Beschrijving
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
3 Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
PHG.0B.303.CLLD52 Modellen
Aantal posities
3
Nominale stroom (A)
8A
Grootte omhulsel - inzetstuk
303
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C