FGG.0B.305.CYCD52Z
Productnummer DigiKey
FGG.0B.305.CYCD52Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.305.CYCD52Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Gedetailleerde beschrijving
5 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Krimpen
EDA/CAD-modellen
FGG.0B.305.CYCD52Z Modellen
Aantal posities
5
Nominale stroom (A)
6,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
305
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C