PHG.0B.305.CLLD52Z
Productnummer DigiKey
1124-1148-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHG.0B.305.CLLD52Z
Beschrijving
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
5 Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
PHG.0B.305.CLLD52Z Modellen
Aantal posities
5
Nominale stroom (A)
6,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
305
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C