FGG.0B.305.CLAD42Z
Productnummer DigiKey
1124-1381-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.305.CLAD42Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FGG.0B.305.CLAD42Z Modellen
Categorie
Afwerking contact - mating
Goud
Fabr.
Kleur
Zilver
Serie
Bescherming tegen binnendringen
IP50 - beschermd tegen stof
Verpakking
Bulk
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Status onderdeel
Actief
Functies
Omhulsel
Type aansluiting
Afscherming
Aantal posities
5
Nominale stroom (A)
6,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
305
Kabelopening
0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C