PHG.0B.305.CYMD42Z
Productnummer DigiKey
PHG.0B.305.CYMD42Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHG.0B.305.CYMD42Z
Beschrijving
CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Gedetailleerde beschrijving
5 Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Krimpen
EDA/CAD-modellen
PHG.0B.305.CYMD42Z Modellen
Aantal posities
5
Nominale stroom (A)
6,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
305
Kabelopening
0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C