Afbeelding van FYG.0B.305.CLAD52 is niet beschikbaar
FYG.0B.305.CLAD52
Productnummer DigiKey
FYG.0B.305.CLAD52-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FYG.0B.305.CLAD52
Beschrijving
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Categorie
Afwerking omhulsel
Chrome
Fabr.
Afwerking contact - mating
Goud
Serie
Kleur
Zilver
Verpakking
Bulk
Bescherming tegen binnendringen
IP50 - beschermd tegen stof
Status onderdeel
Actief
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Type aansluiting
Afscherming
Aantal posities
5
Nominale stroom (A)
6,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
305
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C