FGG.0B.306.CLAD52
Productnummer DigiKey
FGG.0B.306.CLAD52-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.306.CLAD52
Beschrijving
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
6 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.0B.306.CLAD52 Modellen
Aantal posities
6
Nominale stroom (A)
2,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
306
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C