PHG.0B.306.CLLD52Z
Productnummer DigiKey
PHG.0B.306.CLLD52Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHG.0B.306.CLLD52Z
Beschrijving
CONN RCPT FMALE 6P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
6 Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
PHG.0B.306.CLLD52Z Modellen
Aantal posities
6
Nominale stroom (A)
2,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
306
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C