FGG.2B.314.CLAD82Z
Productnummer DigiKey
FGG.2B.314.CLAD82Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.2B.314.CLAD82Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
14 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.2B.314.CLAD82Z Modellen
Aantal posities
14
Nominale stroom (A)
6,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
314
Kabelopening
0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C