FPG.0B.302.CLAD52 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
ODU
Op voorraad: 11
Gegevensblad
2 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
FPG.0B.302.CLAD52
Productnummer DigiKey
FPG.0B.302.CLAD52-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FPG.0B.302.CLAD52
Beschrijving
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
EDA/CAD-modellen
FPG.0B.302.CLAD52 Modellen
Nominale stroom (A)
10A
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C