FPG.0B.302.CLAD52Z
FPG.0B.302.CLAD52Z
FPG.0B.302.CLAD52Z
Productnummer DigiKey
FPG.0B.302.CLAD52Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FPG.0B.302.CLAD52Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
EDA/CAD-modellen
FPG.0B.302.CLAD52Z Modellen
Nominale stroom (A)
10A
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C