PHG.0B.302.CLLD42
Productnummer DigiKey
PHG.0B.302.CLLD42-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHG.0B.302.CLLD42
Beschrijving
CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Soldeerhuls
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PHG.0B.302.CLLD42 Modellen
Categorie
Afwerking contact - mating
Goud
Fabr.
Kleur
Zilver
Serie
Bescherming tegen binnendringen
IP50 - beschermd tegen stof
Verpakking
Bulk
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Status onderdeel
Actief
Functies
Omhulsel
Type aansluiting
Afscherming
Aantal posities
2
Nominale stroom (A)
10A
Grootte omhulsel - inzetstuk
302
Kabelopening
0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C