PAG.M0.2GL.AC52G
PAG.M0.2GL.AC52G
PAG.M0.2GL.AC52G
Productnummer DigiKey
1124-1212-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAG.M0.2GL.AC52G
Beschrijving
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PAG.M0.2GL.AC52G Modellen
Categorie
Materiaal omhulsel
Polysulfon (PSU)
Fabr.
Afwerking contact - mating
Goud
Serie
Kleur
Grijs
Verpakking
Bulk
Bescherming tegen binnendringen
IP50 - beschermd tegen stof
Status onderdeel
Actief
Functies
Omhulsel
Type aansluiting
Afscherming
Aantal posities
2
Nominale stroom (A)
10A
Grootte omhulsel - inzetstuk
M02
Kabelopening
0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C