PAG.M0.4GL.AC65G-B
PAG.M0.4GL.AC65G
Productnummer DigiKey
PAG.M0.4GL.AC65G-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAG.M0.4GL.AC65G
Beschrijving
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PAG.M0.4GL.AC65G Modellen
Categorie
Materiaal omhulsel
Polysulfon (PSU)
Fabr.
Afwerking contact - mating
Goud
Serie
Kleur
Grijs
Verpakking
Bulk
Bescherming tegen binnendringen
IP50 - beschermd tegen stof
Status onderdeel
Actief
Functies
Omhulsel
Type aansluiting
Afscherming
Aantal posities
4
Nominale stroom (A)
8A
Grootte omhulsel - inzetstuk
M04
Kabelopening
0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C