PAG.M0.5GL.AC52G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
ODU
Op voorraad: 4
Gegevensblad
5 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
PAG.M0.5GL.AC52G
PAG.M0.5GL.AC52G
Productnummer DigiKey
PAG.M0.5GL.AC52G-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAG.M0.5GL.AC52G
Beschrijving
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
EDA/CAD-modellen
PAG.M0.5GL.AC52G Modellen
Kleur
Grijs
Aantal posities
5
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
M05
Kabelopening
0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C