PAG.M0.5GL.AC52J is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
ODU
Op voorraad: 1
Gegevensblad
5 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
PAG.M0.5GL.AC52J
Productnummer DigiKey
PAG.M0.5GL.AC52J-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAG.M0.5GL.AC52J
Beschrijving
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PAG.M0.5GL.AC52J Modellen
Kleur
Gray, Yellow
Aantal posities
5
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
M05
Kabelopening
0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C