PAG.M0.5GL.AC52A
Productnummer DigiKey
PAG.M0.5GL.AC52A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAG.M0.5GL.AC52A
Beschrijving
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
5 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
PAG.M0.5GL.AC52A Modellen
Kleur
Blauw, grijs
Aantal posities
5
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
M05
Kabelopening
0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C