PAB.M0.5GL.AC52B
Productnummer DigiKey
PAB.M0.5GL.AC52B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAB.M0.5GL.AC52B
Beschrijving
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PAB.M0.5GL.AC52B Modellen
Categorie
Materiaal omhulsel
Polysulfon (PSU)
Fabr.
Afwerking contact - mating
Goud
Serie
Kleur
Grijs, wit
Verpakking
Bulk
Bescherming tegen binnendringen
IP50 - beschermd tegen stof
Status onderdeel
Actief
Functies
Omhulsel
Type aansluiting
Afscherming
Aantal posities
5
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
M05
Kabelopening
0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C