SM0125-064-ATH
Productnummer DigiKey
2610-SM0125-064-ATH-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM0125-064-ATH
Beschrijving
CAPACITOR 125F 0%/20% 64V CHAS
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
125 F (EDLC) supercondensators 64 V Module 8mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Fabrikant
LICAP Technologies, Inc.
Aansluiting
Schroefklemmen
Verpakking
Box
Type montage
Chassismontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Module
Capaciteit
125 F
Grootte / afmetingen
16,280" L x 10,866" B (413,50mm x 276,00mm)
Tolerantie
0%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
7,126" (181,00mm)
Spanning - nominaal
64 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
8mOhm