UM0165-048-ATH
Productnummer DigiKey
2610-UM0165-048-ATH-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UM0165-048-ATH
Beschrijving
CAPACITOR 165F 0%/20% 48V CHAS
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
165 F (EDLC) supercondensators 48 V Module 6mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Fabrikant
LICAP Technologies, Inc.
Aansluiting
Schroefklemmen
Verpakking
Box
Type montage
Chassismontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Module
Capaciteit
165 F
Grootte / afmetingen
16,457" L x 7,795" B (418,00mm x 198,00mm)
Tolerantie
0%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
7,087" (180,00mm)
Spanning - nominaal
48 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
6mOhm