XLR-16R2507B-R
Productnummer DigiKey
283-XLR-16R2507B-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XLR-16R2507B-R
Beschrijving
CAP MODULE 500F 16.2V
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
500 F (EDLC) supercondensators 16.2 V Module 1,7mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
1,7mOhm
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Serie
Aansluiting
Kabel met connector
Verpakking
Box
Type montage
Chassismontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Module
Capaciteit
500 F
Grootte / afmetingen
16,417" L x 2,677" B (417,00mm x 68,00mm)
Tolerantie
-5%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
6,969" (177,00mm)
Spanning - nominaal
16.2 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C