XLR-48R6167-R
Productnummer DigiKey
283-4662-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XLR-48R6167-R
Beschrijving
CAP 166F 0% +20% 48.6V CHAS MNT
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
166 F (EDLC) supercondensators 48.6 V Module 5mOhm 1500 uur @ 65°C
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
5mOhm
Levensduur bij temp.
1500 uur @ 65°C
Serie
Aansluiting
Schroefklemmen
Verpakking
Bulk
Type montage
Door gebruiker gedefinieerd
Capaciteit
166 F
Grootte / afmetingen
16,516" L x 7,657" B (419,50mm x 194,50mm)
Tolerantie
0%, +20%
Hoogte - geplaatst (max.)
6,905" (175,40mm)
Spanning - nominaal
48.6 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C