1812L075PR
Productnummer DigiKey
F2151TR-ND - Tape & Reel (TR)
F2151CT-ND - Cut Tape (CT)
F2151DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1812L075PR
Beschrijving
PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 13,2V 750 mA Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1812L075PR Modellen
Categorie
Tijd tot inschakelen
200 ms
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
100 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
450 mOhms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - max.
13,2V
Grootte / afmetingen
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
750 mA
Dikte (max.)
0,030" (0,75mm)
Stroom - inschakel (It)
1.5 A
Stroom - max.
100 A