MINISMDC110F/24-2
Productnummer DigiKey
MINISMDC110F24-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
MINISMDC110F24-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MINISMDC110F24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MINISMDC110F/24-2
Beschrijving
PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 24V 1.1 A Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MINISMDC110F/24-2 Modellen
Categorie
Tijd tot inschakelen
500 ms
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
60 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
180 mOhms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
1812 (4532 metrisch), hol
Spanning - max.
24V
Grootte / afmetingen
0,181" L x 0,128" B (4,60mm x 3,24mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
1.1 A
Dikte (max.)
0,057" (1,46mm)
Stroom - inschakel (It)
2.2 A
Goedkeuringsinstantie
CSA, TÜV, UL
Stroom - max.
100 A