MINISMDC150F/24-2
Productnummer DigiKey
MINISMDC150F24-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
MINISMDC150F24-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MINISMDC150F24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MINISMDC150F/24-2
Beschrijving
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 24V 1.5 A Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MINISMDC150F/24-2 Modellen
Categorie
Tijd tot inschakelen
1.5 s
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
40 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
120 mOhms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - max.
24V
Grootte / afmetingen
0,181" L x 0,128" B (4,60mm x 3,24mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
1.5 A
Dikte (max.)
0,076" (1,94mm)
Stroom - inschakel (It)
3 A
Stroom - max.
20 A