NANOSMDC050F/13.2-2
Productnummer DigiKey
NANOSMDC050F/13.2-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
NANOSMDC050F/13.2-2CT-ND - Cut Tape (CT)
NANOSMDC050F/13.2-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NANOSMDC050F/13.2-2
Beschrijving
PTC RESET FUSE 13.2V 500MA 1206
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 13,2V 500 mA Ih Opbouwmontage 1206 (3216 metrisch), hol
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NANOSMDC050F/13.2-2 Modellen
Categorie
Stroom - max.
100 A
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Tijd tot inschakelen
100 ms
Serie
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
200 mOhms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch), hol
Type
Polymeer
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spanning - max.
13,2V
Dikte (max.)
0,029" (0,74mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
500 mA
Goedkeuringsinstantie
CSA, TÜV, UL
Stroom - inschakel (It)
1.1 A