SMAJ12CA
Productnummer DigiKey
SMAJ12CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ12CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ12CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMAJ12CA
Beschrijving
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
19,9V Klem 20,1A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMAJ12CA Modellen
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
19,9V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
20,1A
Serie
Vermogen - piek puls
400W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
12V
Verpakking / doos
DO-214AC, SMA
Spanning - doorslag (min.)
13,3V