SMAJ24CA
Productnummer DigiKey
SMAJ24CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ24CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ24CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMAJ24CA
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
38,9V Klem 10,3A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMAJ24CA Modellen
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
38,9V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
10,3A
Serie
Vermogen - piek puls
400W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V
Verpakking / doos
DO-214AC, SMA
Spanning - doorslag (min.)
26,7V