SMAJ28CA
Productnummer DigiKey
SMAJ28CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ28CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ28CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMAJ28CA
Beschrijving
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
45,4V Klem 8,8A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-modellen
SMAJ28CA Modellen
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
45,4V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
8,8A
Serie
Vermogen - piek puls
400W
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - sper doorslag (typ.)
28V
Spanning - doorslag (min.)
31,1V