SMBJ180CA
Productnummer DigiKey
SMBJ180CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ180CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ180CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ180CA
Beschrijving
TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AA
Gedetailleerde beschrijving
292V Klem 2,1A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMBJ)
EDA/CAD-modellen
SMBJ180CA Modellen
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
292V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
2,1A
Serie
Vermogen - piek puls
600W
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
180V
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Spanning - doorslag (min.)
201V