PV150K3225T is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Bourns Inc.
Op voorraad: 5.594
Gegevensblad
240 V 400 A Varistor 1 Circuits Opbouwmontage, MLCV 2-SMD, J-kabel
PV150K3225T
Productnummer DigiKey
PV150K3225TTR-ND - Tape & Reel (TR)
PV150K3225TCT-ND - Cut Tape (CT)
PV150K3225TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PV150K3225T
Beschrijving
VARISTOR 240V 400A 2SMD JLEAD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PV150K3225T Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Varistorspanning (max.)
264 V
Fabrikant
Stackpole Electronics Inc
Stroom - piek
400 A
Serie
Energie
9J
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aantal circuits
1
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
140 pF @ 1 kHz
Max. AC-spanning
150 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC-spanning
200 V
Type montage
Opbouwmontage, MLCV
Varistorspanning (min.)
216 V
Verpakking / doos
2-SMD, J-kabel
Varistorspanning (typ.)
240 V