SMBJ188A
Productnummer DigiKey
18-SMBJ188ATR-ND - Tape & Reel (TR)
18-SMBJ188ACT-ND - Cut Tape (CT)
18-SMBJ188ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ188A
Beschrijving
TVS DIODE 188VWM DO214AA
Gedetailleerde beschrijving
Klem Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMBJ)
EDA/CAD-modellen
SMBJ188A Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
600W
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
DO-214AA, SMB
Unidirectionele kanalen
1
Apparaatpakket leverancier
Spanning - sper doorslag (typ.)
188V