FSV20120V
Productnummer DigiKey
FSV20120VTR-ND - Tape & Reel (TR)
FSV20120VCT-ND - Cut Tape (CT)
FSV20120VDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSV20120V
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 120V 20A TO2773
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 120 V 20A Opbouwmontage TO-277-3
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
35 µA @ 120 V
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
120 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
20A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
790 mV @ 20 A